PUK PAK PIVO

Pivo jasně a neodmyslitelně patří také ke sportu, protože každý dobrý výkon se musí samozřejmě zapít. A právě o sportovních výkonech se nad naší tankovou Plzní pravidelně rozpovídají, jak sami sebe popisují, dva neúspěšní hokejisté a jejich host. 

Rozhovor je nejen o profesionálním životě sportovců a tohoto prostředí, ale často zabrušuje i do soukromé sféry a hosté vypráví zajímavé příběhy ze svého zahraničního působení nebo o zkušenostech z českého prostředí.

Moderátorské duo Tomáš Brejcha a Jan Valder si restauraci U Veverky oblíbili jako naši pravidelní zákazníci a tak poskytnutí prostorů restaurace pro natáčení jejich podcastu Puk pak pivo je pro nás radostí. Mimo jiné kluci navštěvují své hosty i na dalších místech po celé republice, ale nejraději se zajisté vrací právě k nám do Veverky na orosené čepované pivo :-).

Hosté, kteří nás již navštívili, jsou například držitelka zlaté hokejky Alena Mills, hokejový útočník a současný hráč NHL týmu Pittsburgh Penguins Dominik Simon, fotbalový útočník klubu AC Sparta Praha Matěj Pulkrab anebo hokejový obránce působící ve Washington Capitals v NHL Radko Gudas. 

Postupně se se zvyšujícím počtem dopitých plzniček během rozhovoru se kluci nebojí vytáhnout opravdu jakékoliv téma, tak si je poslechněte na Spotify nebo Apple Podcast. Sledovat je můžete i na Instagramu, kde zároveň informují o hokejovém dění.

Na zdraví a na ocásek!

 

 

Přesunout se na začátek
Translate »
Najedli jste se u nás dobře? Napište nám hodnocení na Tripadvisor. Předem moc děkujeme!PŘIDAT HODNOCENÍ
+